BRANDY

BRANDY

Kolekce extrémně měkkých, chlupatých koberců, vyrobených ze 100% polyesterových vláken typu mikrofibre. Hustá struktůra a vysoký vlas činí tyto produkty  příjemné na dotek a atraktivní na pohled.

BRANDY

Mřížka
Seznam

Počet produktov: 3

Zobrazuje sa 1-3 z 3 položiek

Filtrovať podľa

Rozměry

Rozměry

Farba

Farba

Luxusní kusový koberec Salenda šedý 80x150

Luxusný kusový koberec zo 100% Polyesteru - mikrovlákna, odtiene šedej farby vytvára modny melír. Koberce majú vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti. Vďaka použitého materiálu a výšky vlákna 30 mm je veľmi mäkký a príjemný na dotyk. Krásne doplní a ozvláštni akýkoľvek interiér. JEDNÁ SA O AKČNÝ TOVAR, K ODOSLÁNÍ IHNEĎ. LEN DO VYPREDANIA ZÁSOB.
77,13 € 60,46 €
View Detail
Ihneď k odoslání

Luxusní kusový koberec René šedý 160x230

Luxusný kusový koberec zo 100% polyesteru - mikrovlákna s motívom obdĺžnikov, je prevažne v šedých farbách. Koberce majú vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti. Vďaka použitého materiálu a výšky vlákna 30 mm je veľmi mäkký a príjemný na dotyk. Krásne doplní a ozvláštni akýkoľvek interiér. JEDNÁ SA O AKČNÝ TOVÁR, K ODOSLANÍ IHNEĎ. LEN DO VYPREDANIA ZÁSOB.
185,84 € 135,84 €
View Detail
Ihneď k odoslání

Luxusní kusový koberec Salenda béžový 60x100

Luxusný kusový koberec zo 100% Polyesteru - mikrovlákna, odtiene béžovej farby vytvára modny melír. Koberce majú vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti. Vďaka použitého materiálu a výšky vlákna 30 mm je veľmi mäkký a príjemný na dotyk. Krásne doplní a ozvláštni akýkoľvek interiér. JEDNÁ SA O AKČNÝ TOVÁR, K ODOSLANÍ IHNEĎ. LEN DO VYPREDANIA ZÁSOB.
54,92 € 42,42 €
View Detail
Ihneď k odoslání